1
Załóż i spersonalizuj swoje konto.
1/4
Zakładając konto dostajesz swój
cel wagowy. Dowiadujesz się
ile masz schudnąć
lub przybrać
na wadze.
Używaj offline, wygodnie kiedy chcesz. Używaj online profesjonalnie i świadomie
Używaj offline Z wersji mobilnej możesz korzystać bez dostępu do internetu. W każdej chwili, wygodnie, tak jak Ci pasuje. Przed w trakcie, lub po posiłku
Synchronizuj Synchronizuj aby uzupełnić historię swoich spożytych produktów na koncie stacjonarnym i...
Zdobądź 10zł! Zdobądź 30% rabat na wszystkie pakiety w wersji WEB
Z wersją aplikacji WEB dowiesz się:
ILE KALORII MIAŁ TWÓJ DZIEŃ?
Planowanie posiłków jest męczące… Chyba, że raz je zapisałeś! Jednym kliknięciem wrócisz do zapisanych wcześniej, najbogatszych w składniki odżywcze posiłków. Szybko skopiujesz ulubione danie do bieżącego dnia. Już nigdy nie przekroczysz wyznaczonej wielkości posiłków. Staniemy na straży każdego limitu kalorii. Sprawdź jakie to proste.
ILE JEST CUKRU W CUKRZE?
Jesteś w ciągłym biegu? Nie masz czasu ważyć? Nie musisz! Policzyliśmy już za Ciebie każdą łyżkę. Najlepszy w Internecie Kalkulator Żywieniowy w polskiej wersji językowej, masz za darmo i zawsze przy sobie. Większa świadomość żywienia, to zawsze lepszy wybór.
JAK SPOTĘGOWAĆ PRZEMIANĘ?
Większość zaburzeń trawienia spowodowana jest nieregularnym i nieprawidłowym jedzeniem. Z Melodią Diety wszystkie dobre decyzje żywieniowe będziesz miał w kieszeni. Zanotuj każdy posiłek zaraz po spożyciu, a zostanie przypisany odpowiedniej porze dnia. Załóż swój Dziennik Żywieniowy, ustaw swoje indywidualne parametry i skutecznie zmierzaj do zdrowia.
ILE TŁUSZCZU MOŻNA
ODJĄĆ?
To ty stawiasz limit! My staniemy na jego straży, abyś
nie przekroczył wielkości posiłków
ZAPOTRZEBOWANIE ENERGETYCZNE
Czy wiesz, że brownie o 1/5 dziennego zapotrzebowania energetycznego? Zmierz każdy posiłek z osobna albo cały swój dzień. Później będziesz już wiedział jakich produktów się wystrzegać, które przyniosą same korzyśc i, nie tylko smakowe.
PRZECHODZISZ NA ZIELONĄ STRONĘ MOCY?
Jesteś wegetarianinem? Chcesz przejść na zieloną stronę żywienia? Wspaniale! Tu znajdziesz wszystkie informacje o wartości odżywczej produktów i energetycznej produktów. Bez żalu wyeliminujesz nie tylko mięso, ale także ryzyko powstania wielu groźnych chorób.